Miejski Klub Piłkarski Boruta Zgierz - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Ostatnie spotkanie

MKP Boruta ZgierzSokół Aleksandrów
MKP Boruta Zgierz 2:0 Sokół Aleksandrów
2014-05-03, 13:30:00
Zgierz ul. Wschodnia 2
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 16
GKS Ksawerów UKS SMS Łódź
Warta Sieradz 1:2 GKS Bełchatów
Ceramika Opoczno 2:0 Widzew Łódź
MKP Boruta Zgierz 2:0 Sokół Aleksandrów
MKS Kutno 3:3 ŁKS Łódź
Pelikan Łowicz 1:3 Lechia Tomaszów Maz.

Tabela ligowa

Juniorzy » Wojewódzka Liga Juniorów
1. UKS SMS Łódź UKS SMS Łódź 45 bz
2. Sokół Aleksandrów Sokół Aleksandrów 38 bz
3. GKS Bełchatów GKS Bełchatów 32 bz
4. Warta Sieradz Warta Sieradz 28 bz
5. Ceramika Opoczno Ceramika Opoczno 25 bz
6. Lechia Tomaszów Maz. Lechia Tomaszów Maz. 25 bz
7. Widzew Łódź Widzew Łódź 21 bz
8. ŁKS Łódź ŁKS Łódź 20 bz
9. Pelikan Łowicz Pelikan Łowicz 15 bz
10. MKP Boruta Zgierz MKP Boruta Zgierz 12 bz
11. MKS Kutno MKS Kutno 5 bz
12. GKS Ksawerów GKS Ksawerów 3 bz

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 17
Pelikan Łowicz - GKS Ksawerów
Lechia Tomaszów Maz. - MKS Kutno
ŁKS Łódź - MKP Boruta Zgierz
Sokół Aleksandrów - Ceramika Opoczno
Widzew Łódź - Warta Sieradz
GKS Bełchatów - UKS SMS Łódź

Najnowsza galeria

Przekaż 1% podatku!
Ładowanie...

Losowa galeria

Aleksandrów Cup!
Ładowanie...

Sport.pl

"Mikołajki 2011" Zgierz

 

Ogólnopolski Halowy Turniej Piłki Nożnej

"MIKOŁAJKI 2011"

o Puchar Prezydenta Miasta Zgierza

pod Patronatem Marszałka Województwa Łódzkiego

Zgierz Hala MOSiR 3-4 grudnia 2011

 

W ciągu dwóch dni turnieju 11 drużyn, tworząc małą ligę rozegrało 55 meczy systemem każdy z każdym. Po bardzo zaciętej rywalizacji praktycznie do ostatniego meczu turnieju końcowa tabela ułożyła się następująco:

 

1. Widzew II Łódź               22    22-5

2. Boruta I Zgierz               22    16-4

3. ŁKS II Łódź                     21    20-5

4. Widzew I Łódź                21    15-3

5. ŁKS I Łódź                      17    5-2

6. Sokół Aleksandrów       14    10-12

7. Bałtyk Gdynia                11     7-11

8. Boruta II Zgierz              10     7-16

9. Bzura Ozorków              7       5-19

10. Olimpia Koło                 6       6-16

11. Włókniarz Pabianice   2    2-22

 

Najlepszy strzelec turnieju:             Jakub Mąkosza (Widzew II Łódź)

Najlepszy bramkarz turnieju:          Mateusz Michalak (Boruta I Zgierz)

Galeria zdjęć

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Statystyki drużyny

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 69, wczoraj: 83
ogółem: 451 038

statystyki szczegółowe

Kontakty

Kalendarium

23

02-2018

piątek

24

02-2018

sobota

25

02-2018

niedziela

26

02-2018

pon.

27

02-2018

wtorek

28

02-2018

środa

01

03-2018

czwartek