Miejski Klub Piłkarski Boruta Zgierz - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Ostatnie spotkanie

MKP Boruta ZgierzSokół Aleksandrów
MKP Boruta Zgierz 2:0 Sokół Aleksandrów
2014-05-03, 13:30:00
Zgierz ul. Wschodnia 2
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 16
GKS Ksawerów UKS SMS Łódź
Warta Sieradz 1:2 GKS Bełchatów
Ceramika Opoczno 2:0 Widzew Łódź
MKP Boruta Zgierz 2:0 Sokół Aleksandrów
MKS Kutno 3:3 ŁKS Łódź
Pelikan Łowicz 1:3 Lechia Tomaszów Maz.

Tabela ligowa

Juniorzy » Wojewódzka Liga Juniorów
1. UKS SMS Łódź UKS SMS Łódź 45 bz
2. Sokół Aleksandrów Sokół Aleksandrów 38 bz
3. GKS Bełchatów GKS Bełchatów 32 bz
4. Warta Sieradz Warta Sieradz 28 bz
5. Ceramika Opoczno Ceramika Opoczno 25 bz
6. Lechia Tomaszów Maz. Lechia Tomaszów Maz. 25 bz
7. Widzew Łódź Widzew Łódź 21 bz
8. ŁKS Łódź ŁKS Łódź 20 bz
9. Pelikan Łowicz Pelikan Łowicz 15 bz
10. MKP Boruta Zgierz MKP Boruta Zgierz 12 bz
11. MKS Kutno MKS Kutno 5 bz
12. GKS Ksawerów GKS Ksawerów 3 bz

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 17
Pelikan Łowicz - GKS Ksawerów
Lechia Tomaszów Maz. - MKS Kutno
ŁKS Łódź - MKP Boruta Zgierz
Sokół Aleksandrów - Ceramika Opoczno
Widzew Łódź - Warta Sieradz
GKS Bełchatów - UKS SMS Łódź

Najnowsza galeria

Przekaż 1% podatku!
Ładowanie...

Losowa galeria

Boruta - ŁKS 2-2
Ładowanie...

Sport.pl

Halowe Mistrzostwa Warszawy

 

Halowe Mistrzostwa Warszawy
Turniej Finałowy

10 - 11.12.2011 r. Hala OSiR Włochy, 02-172 Warszawa, ul. Gładka 18

Organizator: K.S. Delta Warszawa „Młodzieżowa Akademia Piłkarska” i OSiR Włochy

PODZIAŁ NA GRUPY

                                                            Grupa A                                           Grupa B

                                                        1. KS Piaseczno                             1. Unia Warszawa

                                                        2. Górnik Zabrze                             2. KS Gniezno

                                                        3. Olimpia Elbląg                            3. Korona Kielce

                                                        4. Karpaty Lwów                            4. Naki Olsztyn

                                                           Grupa C                                           Grupa D

                                                        1. Ursus Warszawa                      1. K.S. Delta Warszawa

                                                        2. Boruta Zgierz                             2. Rona 03 Ełk

                                                        3. OKS Olsztyn                               3. GKS Katowice

                                                        4. BKS Lublin                                  4. Górnik Avans Konin

 

ELIMINACJE GRUPY A i B

09.00 – 09.18     Górnik Zabrze           -         KS Piaseczno                  1-6

09.20 – 09.38    Olimpia Elbląg          -         Karpaty Lwów                  1-4

09.40 – 09.58    Unia Warszawa        -         KS Gniezno                      3-1

10.00 – 10.18    Korona Kielce           -         Naki Olsztyn                     3-3

10.20 – 10.38    KS Piaseczno           -         Karpaty Lwów                  3-0

10.40 – 10.58    Górnik Zabrze           -         Olimpia Elbląg                1-7

11.00 – 11.18    Unia Warszawa        -         Naki Olsztyn                    2-1

11.20 – 11.38    KS Gniezno               -         Korona Kielce                 3-1                   

11.40 – 11.58    KS Piaseczno           -         Olimpia Elbląg                3-1

12.00 – 12.18    Górnik Zabrze           -         Karpaty Lwów                 3-7

12.20 – 12.38    Unia Warszawa        -         Korona Kielce                 7-1                      

12.40 – 12.58    KS Gniezno               -         Naki Olsztyn                    6-2

 ELIMINACJE GRUPY C i D

14.20 – 14.38    Ursus Warszawa     -         Boruta Zgierz                 1-1 (N.Szadkowski)

14.40 – 14.58    OKS Olsztyn              -         BKS Lublin                        6-1

15.00 – 15.18    K.S. Delta W-wa       -        Rona 03 Ełk                       9-0

15.20 – 15.38     GKS Katowice         -         Górnik Avans Konin         5-2

15.40 – 15.58     Ursus Warszawa    -         BKS Lublin                        3-1

16.00 – 16.18     OKS Olsztyn             -         Boruta Zgierz                  5-0

16.20 – 16.38     Górnik Avans Konin -        K.S. Delta Warszawa      2-6      

16.40 – 16.58     Rona 03 Ełk            -          GKS Katowice                   4-2   

17.00 – 17.18     Ursus Warszawa   -          OKS Olsztyn                       0-9

17.20 – 17.38    BKS Lublin        -          Boruta Zgierz                    2-3 (N.Szadkowski, N.Magdziarek, N.Błaszczyk)

17.40 – 17.58    K.S. Delta W-wa      -         GKS Katowice                    3-1

18.00 – 18.18    Rona 03 Ełk             -         Górnik Avans Konin          6-6

ĆWIERĆFINAŁY:

o miejsca 9-16:

SOBOTA    10.12.2011r.   

13.00 – 13.18    A3 – B4 Olimpia - Korona        2-1

13.20 – 13.38    A4 – B3 Górnik - Naki               1-2

18.20 – 18.38    C3 – D4 Ursus - Avans            2-3

18.40 – 18.58    C4 – D3 BKS - GKS                  3-3

NIEDZIELA 11.12.2011r.

08.00 – 08.18    A3 – D4 Olimpia - Avans         4-5

08.20 – 08.38    B4 – C3 Korona - Ursus         8-4

08.40 – 08.58    A4 – D3 Górnik - GKS              0-0

09.00 – 09.18    B3 – C4 Naki - BKS                  0-3

09.20 – 09.38    A3 – C3 Olimpia - Ursus         2-5

09.40 – 09.58    B4 – D4 Korona - Avans          1-1

10.00 – 10.18    C4 – A4 BKS - Górnik               3-1

10.20 – 10.38    D3 – B3 GKS - Naki                  2-0

o miejsca 1-8:

SOBOTA    10.12.2011r.   

13.40 – 13.58    A1 – B2 KS Piaseczno - KS Gniezno   4-1

14.00 – 14.18    A2 – B1 Karpaty - Unia W-wa                1-3

19.00 – 19.18    C1 – D2 OKS Olsztyn - Rona Ełk          2-0

19.20 – 19.38    C2 – D1 Boruta Zgierz - Delta W-wa    4-5 (N.Szadkowski 3, F.Włodarczyk)

NIEDZIELA 11.12.2011r.

12.00 – 12.18    A1 – D2 KS Piaseczno - Rona Ełk       2-0

12.20 – 12.38    B2 – C1 KS Gniezno - OKS Olsztyn     1-8

12.40 – 12.58    D1 – A2 Delta W-wa - Karpaty Lwów   2-2

13.00 – 13.18    B1 – C2 Unia W-wa - Boruta Zgierz     3-2 (N.Szadkowski, F.Włodarczyk)

13.20 – 13.38    A1 – C1 KS Piaseczno - OKS Olsztyn   0-2

13.40 – 13.58    B2 – D2 KS Gniezno - Rona Ełk            4-2

14.00 - 14.18    A2 – C2 Karpaty Lwów - Boruta Zgierz  6-1 (N.Błaszczyk)

14.20 - 14.38    B1 – D1 Unia W-wa - Delta W-wa          4-4

FINAŁY:

o 15 m-ce: Górnik Zabrze - Olimpia Elbląg 2-4

o 13 m-ce: Ursus Warszawa - Naki Olsztyn 4-0

o 11 m-ce: Avans Konin - GKS Katowice 4-5

o 9 m-ce: Korona Kielce - BKS Lublin 3-1

o 7 m-ce: Rona Ełk - Boruta Zgierz 3-7

(K.Muras 2, A.Jaroszewski, N.Magdziarek, K.Andrysiak, N.Szadkowski, N.Błaszczyk)

o 5 m-ce: KS Gniezno - Karpaty Lwów 4-3

I półfinał: OKS Olsztyn - Delta Warszawa 6-2

II półfinał: KS Piaseczno - Unia Warszawa 5-1

o 3 m-ce: Delta Warszawa - Unia Warszawa 1-2

FINAŁ:  OKS OLSZTYN - KS PIASECZNO 4-2

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Statystyki drużyny

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 40, wczoraj: 83
ogółem: 451 009

statystyki szczegółowe

Kontakty

Kalendarium

23

02-2018

piątek

24

02-2018

sobota

25

02-2018

niedziela

26

02-2018

pon.

27

02-2018

wtorek

28

02-2018

środa

01

03-2018

czwartek